Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Збереження функціонування набору до початкових класів у Сумській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №27

Ми, батьки учнів Комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27, м.Суми, Сумської області глибоко стурбовані ситуацією, яка складається в нашому навчальному закладі.
На Інформаційному порталі Сумської міської ради розміщено Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення проєкту рішення Сумської міської ради «Про затвердження Перспективного плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Сумської міської територіальної громади на 2023 – 2027 роки». Відповідно до Плану заходів щодо реалізації завдань Перспективного плану Комунальну установу Сумську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №27, м. Суми, Сумської області визначено як Сумський ліцей №27 і зазначено про зменшення набору 1-х класів з 2023 року.
Така ситуація бентежить нас і викликає велике обурення та нерозуміння адже в навчальному закладі забезпечено базові потреби якісного освітнього середовища здобувачам освіти. Школа відповідає усім вимогам Нової української школи. Зокрема, початкова ланка нашого навчального закладу функціонує в просторих, оснащених необхідними сучасними технологіями навчальних кабінетах, має матеріально –технічну базу належного рівня; педагогічний колектив високого рівня професійної майстерності. Навчальний заклад знаходиться у зручному територіальному, логістичному розміщенні. Навчальні кабінети як початкової ланки, так і базової знаходяться в належному стані: енергозберігаючі, оновлені та усучаснені, здійснено поточні ремонти всіх приміщень.
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 №1028 «Про проведення всеукраїнського експерименту на базі загальноосвітніх начальних закладів» Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27, м. Суми, Сумської області увійшла до складу 100 шкіл України, 4 шкіл області, учасниць всеукраїнського експерименту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти». Школа має потужній колектив учителів початкових класів. Педагоги створили велику кількість методичних матеріалів, які використовують учителі області та України в освітньому процесі. Початкова школа є методичним майданчиком Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти в роботі з упровадження ідей Нової української школи. Збірник з досвіду роботи вчителів початкових класів Комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27, м. Суми, Сумської області «Формування ключових компетентностей молодших школярів через гру LEGO-технології в освітньому процесі» на Одинадцятій міжнародній виставці «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ-2020» у номінації «Компетентнісний підхід – основа якості змісту освіти» відзначено ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ. На сьогодні заклад освіти бере участь у реалізації інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» (наказ Міністерства освіти і науки України від 02.04.2021 №406).
Батьківський колектив закладу освіти клопоче перед Вами про внесення змін до проєкту рішення Сумської міської ради «Про затвердження Перспективного плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Сумської міської територіальної громади на 2023 – 2027 роки» щодо подальшого функціонування закладу освіти як Сумський ліцей №27 з початковою школою.
Просимо врахувати нашу думку та створити на базі Комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27, м. Суми, Сумської області Сумський ліцей №27 з початковою школою.

Фото підписаного звернення, від трудового колективу школи, додаємо.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Уважно розглянувши Вашу електронну петицію «Збереження функціонування набору до початкових класів у Сумській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 27», розміщену на порталі «Єдина система місцевих петицій», (https://petition.e-dem.ua/sumy/Petition/View/2800) повідомляємо.
Відповідно до пункту 4.3. розділу 4 Положення про порядок подання електронних петицій та їх розгляду органами місцевого самоврядування міста Суми, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 25 жовтня 2017 року № 2692-МР Сумський міський голова не пізніше одного робочого дня після набрання необхідної кількості підписів на підтримку електронної петиції, з метою вирішення питань, порушених у ній чи врахування поданих пропозицій, надає доручення/вказівку відповідним виконавчим органам Сумської міської ради опрацювати питання та, за результатами, підготувати проект рішення Сумської міської ради чи її виконавчого комітету або, у виняткових випадках, надати відповідь автору (ініціатору) петиції без підготовки проєкту рішення.
Виконавчий орган Сумської міської ради, який отримав доручення/вказівку, вивчає ситуацію, визначає всі можливі шляхи її вирішення та готує проєкт рішення у двох редакціях:
1) про підтримку електронної петиції та вжиття відповідних заходів з метою вирішення питань, порушених у ній;
2) про непідтримку електронної петиції.
У випадку прийняття рішення про непідтримку електронної петиції у його преамбулі обов’язково мають зазначатися обґрунтовані підстави прийняття такого рішення.
Управлінням освіти і науки Сумської міської ради розробляються відповідні проєкти рішення для винесення на розгляд Сумської міської ради. Про результати розгляду проєкту рішення Вас буде повідомлено додатково.

Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 329 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ткаченко Павло Ілліч

Початок збору підписів:

11 квітня 2023 р.

Відповідь дана:

20 квітня 2023 р.