Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!

Збереження функціонування набору до початкових класів у Сумському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Сумської міської ради

Педагогічний колектив Сумського ЗЗСО № 2 СМР ознайомився з Перспективним планом оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Сумської міської територіальної громади на 2023-2027 роки. У Плані заходів щодо реалізації завдань «Приведення у відповідність до Закону України «Про повну загальну середню освіту» типів закладів загальної середньої освіти Сумської міської територіальної громади шляхом створення ліцеїв на базі існуючих закладів загальної середньої освіти» прийнято рішення про створення Сумського ліцею № 2 з 2024 року з поступовим зменшенням набору до 1-х класів до 2027 року.
Трудовим колективом закладу освіти, батьківською громадськістю було розглянуто та обговорено Перспективний план оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Сумської міської територіальної громади на 2023-2027 роки.
Як педагогічні працівники, так і батьки висловили незгоду щодо реорганізації навчального закладу у Сумський ліцей № 2 і наполягають на подальшому функціонуванні закладу освіти як Сумський ліцей № 2, який забезпечуватиме здобуття початкової освіти, базової середньої освіти та профільної середньої освіти.
Заклад освіти має потужний колектив вчителів початкових класів: із 14 педагогічних працівників 2 мають педагогічне звання «учитель-методист», 4 – «старший учитель», 9 – «спеціаліст вищої категорії», 5 – «спеціаліст першої категорії».
З 2018 року у закладі впроваджується науково-педагогічний проєкт «Інтелект України». Працюючи над його реалізацією, педагоги набули великого досвіду, яким діляться з колегами на обласних та міських семінарах. Учитель початкових класів Олійник О.Г. входить до складу робочої групи вчителів, які працюють за програмою «Інтелект України», та є тренеркою для навчання вчителів початкових класів при СОІППО. Педагогічні працівники створили велику кількість методичних матеріалів, розробок, які використовують учителі області та України.
Забара Л.О. та Діденко О.В. успішно пройшли навчання і є експертами, які можуть залучатися до проведення сертифікації у 2023 році.
На базі початкової школи створено міцну матеріально-технічну базу.
Ураховуючи вищезазначене, ми наполегливо просимо внести зміни до Перспективного плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Сумської міської територіальної громади на 2023-2027 роки та визначити наш заклад як Сумський ліцей № 2, який забезпечуватиме здобуття початкової освіти, базової середньої освіти та профільної середньої освіти.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Уважно розглянувши Вашу електронну петицію «Збереження функціонування набору до початкових класів у Сумському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Сумської міської ради», розміщену на порталі «Єдина система місцевих петицій», (https://petition.e-dem.ua/sumy/Petition/view/2754) повідомляємо.
Відповідно до пункту 4.3. розділу 4 Положення про порядок подання електронних петицій та їх розгляду органами місцевого самоврядування міста Суми, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 25 жовтня 2017 року № 2692-MP Сумський міський голова не пізніше одного робочого дня після набрання необхідної кількості підписів на підтримку електронної петиції, з метою вирішення питань, порушених у ній чи врахування поданих пропозицій, надає доручення/вказівку відповідним виконавчим органам Сумської міської ради опрацювати питання та, за результатами, підготувати проєкт рішення Сумської міської ради чи її виконавчого комітету або, у виняткових випадках, надати відповідь автору (ініціатору) петиції без підготовки проєкт рішення.
Виконавчий орган Сумської міської ради, який отримав доручення/вказівку, вивчає ситуацію, визначає всі можливі шляхи її вирішення та готує проєкт рішення у двох редакціях:
1) про підтримку електронної петиції та вжиття відповідних заходів з метою вирішення питань, порушених у ній;
2) про непідтримку електронної петиції.
У випадку прийняття рішення про непідтримку електронної петиції у його преамбулі обов'язково мають зазначатися обгрунтовані підстави прийняття такого рішення.
Управлінням освіти і науки Сумської міської ради розробляються відповідні проєкт рішення для винесення на розгляд Сумської міської ради. Про результати розгляду проєкт рішення Вас буде повідомлено додатково.
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 269 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кандиба Любов Іванівна

Початок збору підписів:

12 квітня 2023 р.

Відповідь дана:

4 травня 2023 р.