Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Збереження набору до 10 класу у Сумській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №21

На інформаційному порталі міста Суми було розміщено інформаційне повідомлення, щодо громадського обговорення Перспективного плану оптимізації мережі загальної середньої освіти СМТГ на 2023-2027 роки. В плані пропонується відмінити набір до 10 класу з 2023 року у ЗЗСО І-III ступенів № 21 CMP
Батьки учнів стурбовані і обурені ситуацією, яка складається в нашому навчальному закладі. Ми, батьківська громада дев'ятих класів ,ЗЗСО І-III ступенів № 21 CMP виступаємо КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ оптимізації нашого закладу загальної середньої освіти.
В умовах війни важливого значення набувають питання створення комфортного освітнього середовища та організації освітнього процесу. Заклад багато років здійснює свою діяльність надаючи якісні освітні послуги здобувачам освіти густо населеного мікрорайону.
Нас, батьків, повністю влаштовує матеріально-технічна база Сумського 33CO №21, кваліфікація педагогічних працівників. На даний момент в закладі навчаються 663 учні. Середня наповнюваність класів відповідає дотриманням вимог щодо наповнюваності класів по місту. З трьох дев'ятих класів виявили бажання навчатися в десятому тридцять п'ять учнів, які протягом року не відвідували жодних підготовчих курсів для вступу в коледжі чи училища. Перед 1 вересня 2022-2023 навчального року ніхто не довів до відома учнів і батьків інформацію про те, що заклад буде реорганізовано, набір до 10 класу призупинено. Тому в умовах воєнного стану, коли наші діти пережили стільки стресів, вважаємо недоречними зміни в їхньому житті.
Учні закладу постійно беруть участь в інтелектуальних конкурсах різних рівнів, здобуваючи призові місця, є переможцями та призерами районних, міських та обласних конкурсів.
На базі закладу для учнів та їх батьків проводяться цікаві та пізнавальні заходи, що сприяє вихованню патріотизму підростаючого покоління. Навчальний заклад успішно реалізує програму онлайн навчання.
Відповідно до ст. 3 Конвенції про права дитини, в усіх діях щодо дітей, незалежно від того, здійснюються вони державними чи приватними установами, що займаються питаннями соціального забезпечення, судами, адміністративними чи законодавчими органами, першочергова увага приділяється якнайкращому забезпеченню інтересів дитини. Стратегія розвитку освіти в Україні, Концепція нової української школи вимагають вдумливого, зваженого, прорахованого підходу у розв’язанні питань виховання й освіти. За Законом та Концепцією дитина та її батьки мають право здійснювати навчально-виховний процес в умовах, з одного боку, близького до школи району проживання, а з другого боку, в тому навчальному закладі, який обрали батьки та учні.
Наші діти в даний не навчаються за реформою Нової української школи, тож чому саме в період війни вони мають страждати від реорганізації, яка б не мала їх стосуватися взагалі, бо в Законі України “Про повну загальну середню освіту» зазначено, що оптимізація стосується лише класів, які навчаються за програмою НУШ.
Батьківський колектив закладу освіти клопоче перед Вами про внесення змін до проєкту рішення Сумської міської ради «Про затвердження Перспективного плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Сумської міської територіальної громади на 2023 – 2027 роки» щодо подальшого функціонування закладу освіти як Сумський ліцей №21, де діти мають можливість здобути повну загальну середню освіту.
Тому просимо підтримати нас, батьківську громадськість, посприяти збереженню нашого закладу в реорганізації та оптимізації,зберегти набір до 10 класів і дати можливість нашим дітям здобути повну загальну середню освіту в стінах рідної школи.
Сподіваємось на Вашу підтримку!

Категорія

ОСВІТА

Станом на 13 червня петицію підписали 76 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Пахненко Ірина Вікторівна

Дата створення:

12 квітня 2023 р.