Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Безперешкодний доступ до закладу позашкільної освіти (еколого-натуралістичний відділ Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю)

Гостро стоїть питання безпершкодного доступу до еколого-натуралістичного відділу КЗ СОР - Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, що знаходиться за адресою вул. Максима Сущенка (в минулому вул. Аерофлотська), б. 1, де здобувають освіту понад 400 дітей від 5 до 18 років м. Суми.
Наразі ділянка дороги до освітнього закладу вулицею М.Сущенка не є безпечною (аварійні дерева та господарчі будови місцевих жителів, безпритульні собаки, відсутність асфальтового покриття тощо).
Просимо забезпечити можливість безперешкодного проходу вулицею Оксамитова, що є безпечною й комфортною для пішого підходу дітей до освітнього закладу.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду Вашої електронної петиції «Безперешкодного доступа до закладу позашкільної освіти (еколого-натуралістичного відділу Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю», розміщеної на веб-порталі «Єдина система місцевих петицій» (https://petition.e-dem.ua/sumy/Petition/View/2806), повідомляємо наступне.
Комісією Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради проведено обстеження стану дерев на території зазначеної в електронній петиції та складений відповідний АКТ на видалення сухостійних дерев та чагарників. Роботи по зрізуванню зазначених в АКТі зелених насаджень заплановано провести до кінця липня поточного року.
З питання безпритульних тварин повідомляємо, що КП «Центр догляду за тваринами» в травні поточного року було проведено обстеження зазначеної території та відловлено 2 безпритульні собаки для забезпечення їх медичного огляду, вакцинації та стерилізації/кастрації з подальшою перетримкою на території підприємства, агресивних тварин в результаті обстеження виявлено не було.
Зазначаємо, що КП «Центр догляду за тваринами» СМР проводить відлов тварин керуючись рішенням Сумської міської ради від 19.08.2015 року № 4734-МР «Про затвердження Правил утримання тварин у місті Суми». Згідно пункту 7.4 даного рішення не підлягають вилову домашні тварини, що перебувають на вулицях, скверах, парках, які облаштовані ідентифікуючими ознаками, що свідчать про їх перебування під опікою громадян та не проявляють неспровокованої агресії для людини.
Згідно договору комунального замовлення між КП «Центр догляду за тваринами» СМР та департаментом інфраструктури міста СМР, в межах коштів бюджету Сумської міської територіальної громади на 2023 рік, укладений договір на утримання тварин у притулку. На теперішній час в ньому утримується 61 тварина, що значно більше ніж заплановано, з урахуванням необхідних коштів на їх утримання.
Таким чином більшу кількість тварин постійно тримати в притулку КП «Центр догляду за тваринами» СМР не має можливості з урахуванням фактичного фінансування.
У разі отримання інформації щодо агресивних безпритульних тварин Ви можете звертатися безпосередньо до КП «Центр догляду за тваринами» СМР або за номером телефону: 096-554-72-16.
Щодо відсутності асфальтового покриття повідомляємо, що Департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради сформовано перелік об'єктів на 2023 рік виходячи з доведених обсягів фінансування. Перелік визначений розподілом коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію, капітальний ремонт об'єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об'єктами у 2023 році та прийнятий депутатським корпусом. При цьому, запропоновані заходи згаданим розподілом, на жаль, не передбачено.
У разі виділення додаткового фінансування на дані цілі надана Вами пропозиція буде врахована Департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради.
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 263 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Заярна Вікторія Сергіївна

Початок збору підписів:

26 квітня 2023 р.

Відповідь дана:

20 червня 2023 р.