Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Створення пам'ятного знаку або монументу воїнам-визволителям 93 бригади"Холодний Яр" Сумської області

Сумчани, сум'яни, люди з активною життєвою позицією. Прошу Вас підтримати мою петицію .Створення пам'ятного знаку або монументу воїнам-визволителям 93 бригади "Холодний Яр" Сумської області по вулиці, що носить назви героїчної бригади ЗСУ. За адресою вулиця Холодноярської бригади 22 (між супермаркетом "АТБ" за адресою Холодноярської бригади 20) та вищезгаданим будинком 22. На цьому місці вже не перший рік намагається звести маф-магазин якийсь підприємець, але жителі всіх будинків поряд-проти. Всі ми незгодні з цими мафами по-перше тому що ніхто нас питав... про це, а по-друге тому що магазинів нам вистачає і поряд господарський ринок тому ще одна будка на газоні нам не потрібна.
Щиро дякую за підтримку петиції небайдужим сумчанам. Щасти.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчий комітет Сумської міської ради 17.11.2023 ухвалив рішення № 650 "Про розгляд електронної петиції Пономарьова О.М. "Створення памятного знаку або монументу воїнам-визволителям 93 бригади "Холодний Яр" Сумської області".
Відповідно до рішення, виконавчий комітет не підтримав електронну петицію, зважаючи на те, що запропонована ділянка під розміщення пам'ятного знаку передана в оренду під розташування магазину.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 157 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Пономарьов Олег Миколайович

Початок збору підписів:

24 липня 2023 р.

Відповідь дана:

22 листопада 2023 р.