Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Мораторій на некритичні витрати і фінансування ППО

Шановна Сумська міська радо!

Ми, мешканці Сум, звертаємося до вас з проханням ввести мораторій на некритичні витрати та спрямувати кошти на нагальні потреби, такі як забезпечення військових і особливо ППО .

Знаючи, що Україна залишається у важкому військовому стані та знаходиться під загрозою, найважливішим завданням на цей час є підтримка наших військових, які захищають нашу країну.
Керівники місцевої влади безперервно розповідають про надання безпеки мешканцям нашого міста, а водночас фактично розтрачають значні кошти на послуги та роботи, що не мають до неї жодного стосунку. Поточний ремонт доріг, покос трави, уборка території - це не має жодного сенсу, коли росія щодня обстрілює Суми і область ракетами і безпілотниками, гинуть люди і руйнується критична інфраструктура.

Зима обіцяє бути важкою, і ми не можемо дозволити бездіяльність міської влади. Ми вимагаємо негайного мораторію на некритичні витрати та термінового перерозподілу бюджету на забезпечення ППО та інших підрозділів необхідними ресурсами і надання якісного навчання воїнам ДФТГ.

Сумчани! Час діяти для спасіння нашого міста і країни. Давайте визначимо пріоритети правильно!

Категорія

ІНШІ

Станом на 27 вересня петицію підписали 337 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кравченко Світлана Олексіївна

Початок збору підписів:

14 вересня 2023 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

1 жовтня 2023 р.