Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Покращення зовнішнього вигляду вулиці Соборна

Звертаюсь з проханням підтримати ініціативу щодо приведення центральної вулиці міста Суми, вулиці Соборна, до належного стану.
Ця вулиця, будучи серцем нашого міста, грає ключову роль у створенні позитивного іміджу та комфортного простору для всіх жителів та відвідувачів міста Суми. Реконструкція вулиці Соборна надасть унікальну можливість створити вулицю, яка відповідає сучасним вимогам безпеки, комфорту та естетики.
Враховуючи те, що на даний момент, через воєнні дії, пріоритетним є оборона нашого міста та всієї країни, то масштабна реконструкція вулиці далеко не на часі.
Але я пропоную почати з малозатратних заходів, що будуть сприяти покращенню зовнішнього вигляду вулиці, а саме: налагодження освітлення по цій вулиці, бо на даний час більшість ліхтарів не працює, привести дерева та газони в належний стан, також треба нарешті позбутись рекламної вивіски вже неіснуючого банку «Надра Банк», яка псує вигляд історичного будинку, тощо.
Також після завершення війни треба вирішити питання з найбільш проблемною зоною цієї вулиці – це реконструкція житлових будинків, деякі з яких знаходяться або в дуже жахливому, або в аварійному стані.
Закликаю підтримати цю ініціативу та врахувати думки та побажання громади у процесі планування та втілення реконструкції.
Дякую за увагу та розуміння.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 18 травня петицію підписали 10 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Адаменко Артем Русланович

Дата створення:

17 листопада 2023 р.