Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Перейменування скверу Сумсько-Київських дивізій (СКД) на сквер Героїв 3-тьої окремої штурмової бригади (3 ОШБр).

Ми, батьки, рідні, близькі воїнів-героїв 3-тьої окремої штурмової бригади (3 ОШБр) звертаємося за підтримкою до всіх свідомих, небайдужих громадян, яких торкнулася війна, які розуміють важливість цієї справи, з петицією щодо перейменування скверу Сумсько-Київських дивізій (СКД), що знаходиться по вул. Ільїнська, напроти Іллінської церкви на сквер Героїв 3-тьої окремої штурмової бригади (3 ОШБр).
3 ОШБр – це велика родина, воїни якої боронять нашу країну від агресора у найгарячіших точках і віддають своє життя за нашу Перемогу. Це вони обороняли аеродром від російських десантників під Києвом, билися на Запоріжжі, наздоганяли окупантів під Херсоном, косили їх у Бахмуті, встановлювали рідний прапор у Андріївці. Вони не чекають, коли все саме закінчиться, не думають, що хтось зробить все за них. Вони кожну мить свого життя збирають волю в кулак і б’ють. Знають, що іншого часу не буде. Багато з цих надзвичайних воїнів виросли на вулицях нашого міста, нашої області, йшли і йдуть у бій за нас з вами, за наше майбутнє.
Сквер – це той мінімум, яким ми можемо вшанувати пам’ять загиблих та підтримати бойовий дух захисників, які продовжують битись заради звільнення і повернення незалежності у кожен клаптик українських земель.
Сподіваємось, що в нашому місті, після довгоочікуваної ПЕРЕМОГИ, кожен воїн, кожна родина загиблих буде мати можливість зібратися у цьому сквері, вшанувати пам’ять своїх побратимів, згадати минуле, помріяти про майбутнє, відчути дух братерства, єдності, надійне плече побратима поряд.
Для тих, хто вважає, що це «не на часі»: зупиніться на мить і подумайте про батьків, які ніколи не обіймуть свою дитину і про дітей, які ніколи не пригорнуться до батьків.
Коли у твоїй країні війна – неможливо спостерігати осторонь.
Вдячні заздалегідь за розуміння та підтримку.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду електронної петиції «Перейменування скверу Сумсько-Київських дивізій (СКД) на сквер Героїв 3-ої окремої штурмової бригади (3 ОШБр)», розміщеної на порталі «Єдина система місцевих петицій» (https://petition.e-dem.ua/sumy/Petition/View/2836, повідомляємо, що згідно з вимогами чинного законодавства підготовлений проєкт рішення Сумської міської ради «Про розгляд електронної петиції Ярмак Наталії Вікторівни «Перейменування скверу Сумсько-Київських дивізій (СКД) на сквер Героїв 3-ої окремої штурмової бригади (3 ОШБр)» (далі - проєкт рішення).
Після проходження процедур візування та оприлюднення, визначених статтями 30, 31 Регламенту роботи Сумської міської ради VIII скликання, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 04.12.2020 № 1-MP (зі змінами) проєкт рішення буде включений до порядку денного сесії Сумської міської ради.
Про результати розгляду проєкту рішення депутатами Сумської міської ради Вас буде повідомлено додатково.

Додатково інформуємо, що подану Вами електронну петицію підтримано рішенням Сумської міської ради від 31 січня 2024 року № 4452-МР «Про розгляд електронної петиції Ярмак Наталії Вікторівни «Перейменування скверу Сумсько-Київських дивізій (СКД) на сквер Героїв 3-ої окремої штурмової бригади (3 ОШБр)»
Вищезазначене рішення Сумської міської ради оприлюднено на Інформаційному порталі Сумської міської ради.

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 256 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ярмак Наталія Вікторівна

Початок збору підписів:

12 грудня 2023 р.

Відповідь дана:

27 грудня 2023 р.