Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Ремонт та поліпшення дорожнього покриття на вулиці Оболонській

Шановна Сумська міська рада,
Звертаємо вашу увагу на критичну проблему відсутності дорожнього покриття на вулиці Оболонській у місті Суми, Сумської області. Ця проблема створює значні труднощі для мешканців цієї місцевості.
Наступні фактори стають причиною серйозних турбот для населення вулиці Оболонської:
1. Безпека громадян: Відсутність дорожнього покриття створює небезпечні умови для пішоходів, водіїв та учасників дорожнього руху. Дорога стала потенційною загрозою для здоров'я та безпеки мешканців.
2. Збитки та знецінення майна: Погіршення стану доріг веде до збитків автомобілів, що може призвести до великих фінансових втрат для мешканців. Це також призводить до знецінення вартості майна.
3. Негативний вплив на інфраструктуру: Погіршення стану доріг негативно впливає на розвиток інфраструктури міста та може ускладнити доступ до медичних закладів, шкіл та інших важливих установ.
Ми закликаємо вас негайно реагувати на цю ситуацію та вжити заходів для ремонту та покращення стану дорожнього покриття на вулиці Оболонській. Це буде важливим кроком для забезпечення безпеки та комфорту всіх мешканців міста.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 24 травня петицію підписали 8 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кириченко Денис Сергійович

Дата створення:

14 грудня 2023 р.