Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Розширення мережі вуличного освітлення на проп.Козацький

Місто Суми за останні роки швидко розбудувалося. Райони приватних секторів стали досить заселеними і потребують підтримки влади. Мешканці проспекту Козацький та прилеглих до нього вулиць більшу частину питань інфраструктури вирішували самотужки власним коштом: перенесено та відремонтовано дитячий майданчик, встановлені малі архітектурні форми для підтримки здорового способу життя мешканців, побудовано спортивний майданчик та поле для міні-футболу, встановлені опори та світильники для вуличного освітлення, проведені ямкові ремонти доріг масиву, побудовано пішохідну доріжки вздовж проспекту Козацький. Щозими чистка снігу з доріг масиву також відбувається за рахунок мешканців. Проте є питання, в яких ми надзвичайно потребуємо допомоги міської влади. На масиві виникла проблема з браком потужностей для розширення мережі вуличного освітлення.
У зв’язку з вищезазначеним звертаємося до Вас з проханням допомогти у відкритті нового контролю обліку електроенергії по вул. Запорізька згідно проектно-кошторисної документації, розробленої на замовлення департаменту інфраструктури.
Будемо щиро вдячні за Вашу допомогу у розв'язанні проблеми.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатом розгляду Вашої електронної петиції щодо відкриття нового контролю обліку електроенергії по вул. Запорізька у зв'язку з браком потужностей для розширення мережі вуличного освітлення, повідомляємо наступне.
В 2022 році на замовлення Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради була розроблена кошторисна документація на «Капітальний ремонт установлення силового обладнання при зміні потужності споживання вуличного освітлення по проспекту Козацький, вул. Льотна, вул. Запорізька, вул. Аеродромна, вул. Грушевського, проїзд 1-й Лановий, проїзд 2-й Лановий, проїзд Андріївський в м. Суми».
На даний час опрацьовується питання щодо виділення коштів з міського бюджету для Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради, як головному розпоряднику коштів, на виконання робіт по установленню силового обладнання згідно кошторисної документації.
У разі передбачення видатків в бюджеті Сумської міської територіальної громади Департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради буде укладено договір на виконання вищевказаних робіт.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 258 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Юрченко Дмитро Васильович

Початок збору підписів:

15 січня 2024 р.

Відповідь дана:

9 лютого 2024 р.