Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Включити багатовікові дуби коло озера Чеха до природно-заповідного фонду Сумської області

Біля озера Чеха на південному березі росло 9 дубів, вік яких очевидно складає понад 100 років. 30 січня 2024 року комунальники знищили одне з цих дерев, тепер відповідно лишилося 8 дубів. 2 дерева з яких мають окружність понад 4 метри, з великою імовірністю одне з них - це найстаріше дерево у місті Суми. Прошу підписати петицію, щоб дерева було включено до природно-заповідного фонду Сумщини, і відповідно цим зберегти їх від знищення.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши Ваше звернення щодо електронної петиції «Включити багатовікові дуби коло озера Чеха до природно-заповідного фонду Сумської області», повідомляємо що дане питання не належить до повноважень органів місцевого самоврядування.
Оголошення територій об'єктів природно-заповідного фонду регламентується статтями 51-52 Закону України «Про природно-заповідний фонд України».
Підготовка і подання клопотань про створення чи оголошення територій та об'єктів природно-заповідного фонду можуть здійснюватися обласними державними адміністраціями з питань охорони навколишнього природного середовища. Клопотання має містити обґрунтування необхідності створення чи оголошення території або об'єкту природно-заповідного фонду певної категорії, характеристику природоохоронної, наукової, естетичної та іншої цінності природних комплексів та об'єктів, що пропонуються для заповідання, відомості про місцезнаходження, розміри, характер використання, власників та користувачів природних ресурсів, а також відповідний картографічний матеріал. До клопотань додаються документи, що підтверджують та доповнюють обґрунтування необхідності створення чи оголошення територій або об'єктів природно-заповідного фонду.
Зважаючи на вищевикладене, пропонуємо Вам звернутися до Департаменту захисту довкілля та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 253 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Міщенко Олександр Володимирович

Початок збору підписів:

2 лютого 2024 р.

Відповідь дана:

5 березня 2024 р.