Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Перейменування вулиці Хотинська на вулицю Даниіла Тарасенко

Я, Харченко Владислав Валерійович, друг загиблого почесного громадянина м. Суми - солдата-навідника Тарасенко Даниіла Олеговича, прошу розглянути цю петицію та перейменувати вулицю Хотиньска на вулицю Даниіла Тарасенко, щоб увіковічити памʼять героя, адже на цій вулиці потягом усього життя він зростав та формував свою особистість. Даниіл Тарасенко народився 12 травня 2002 року у місті Суми Сумської області.
До першого класу Даниіл пішов у 2009 році, він навчався у Сумській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №7, де закінчив 9 класів та отримав свідоцтво про здобуття неповної загальної середньої освіти. Після чого поступив до Сумського центру професійно-технічної освіти, яке успішно закінчив у 2022 році, цього ж року він почав навчання у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка.
Даниіл завжди займав активну громадянську позицію. У 2019 році він почав займатися волонтерською діяльністю, разом з друзями відвідували приют для тварин, збирали допомогу для дитячих будинків, відвідували акції в пошану загиблих героїв АТО, людей що ліквідували та постраждали під час аварії на Чернобильської АЕС, тощо.
З першого дня повномасштабного вторгнення російської федерації він боронив цілісність нашої держави, а саме в місті Суми. 01.05.2022 року вирішив добровільно мобілізуватися до лав ЗСУ та здійснював службу в в/ч А4103. З 01.05.2022 по 26.09.2022 був у відряджені, де успішно пройшов курси на посаду оператор-навідника. З 26.11.2022 був переведений в в/ч А4638.
З 8 січня 2023 року приймав безпосередню участь у забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, у відсічі і стримуванні збройної агресії у Донецькому операційному районі на посаді заступника командира бойової машини - навідника-оператора 2-го механізованого відділення 3-го механізованого взводу 3-ої механізованої роти 2-го механізованого батальйону 3-ої окремої штурмової бригади.
Загинув під час виконання бойового завдання 17 січня 2023 року біля населеного пункта Кліщиївка, захищаючи суверенітет України та залишаючись вірним присязі до останньої хвилини свого життя.
За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обовʼязку Указом Президента України від 11 серпня 2023 року №485/2023 Даниіл Тарасенко нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Рішенням Сумської міської ради від 17 листопада 2023 року №4128-МР Тарасенку Даниілу Олеговичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Суми» (посмертно).
В пам'ять про мого друга, жителя м. Суми, прошу Вас розглянути питання про перейменування вищевказаної вулиці на честь загиблого під час виконання військових обов'язків, почесного громадянина м. Суми, Тарасенко Даниіла Олеговича.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду електронної петиції «Перейменування вулиці Хотінська та вулицю Даниіла Тарасенка» розміщеної на порталі «Єдина система місцевих петицій» (https://petition.e-dem.ua/sumy/Petition/View/2867) повідомляємо, що згідно з вимогами чинного законодавства підготовлений проєкт рішення Сумської міської ради «Про розгляд електронної петиції Харченка Владислава Валерійовича «Перейменування вулиці Хотінська та вулицю Даниіла Тарасенка» (далі - проєкт рішення).
Після проходження процедур візування та оприлюднення, визначених статтями 30, 31 Регламенту роботи Сумської міської ради VIII скликання, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 04.12.2020 № 1-MP (зі змінами) проєкт рішення буде включений до порядку денного сесії Сумської міської ради.
Про результати розгляду проєкту рішення депутатами Сумської міської ради Вас буде повідомлено додатково.

Додатково інформуємо, що подану Вами електронну петицію підтримано рішенням Сумської міської ради від 28 лютого 2024 року № 4483-МР «Про розгляд електронної петиції Харченка Владислава Валерійовича Перейменування вулиці Хотінська та вулицю Даниіла Тарасенка».
Вищезазначене рішення Сумської міської ради оприлюднено на Інформаційному порталі Сумської міської ради.

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 266 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Харченко Владислав Валерійович

Початок збору підписів:

2 лютого 2024 р.

Відповідь дана:

16 лютого 2024 р.