Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Присвоїти загиблому бійцу Дорошенку Євгену Вікторовичу звання «Почесний громадянин міста Суми».

До повномасштабного вторгнення росії в Україну Дорошенко Євген Вікторович працював у поліції на посаді дільничного (Роменський мікрорайон м.Суми).

З перших днів війни не покинув місто, а став на його захист зі зброєю в руках разом із добровольчими формуваннями та ЗСУ.

Після деокупації Сумщини, пропрацювавши короткий час у поліції, де міг би залишатися й досі, добровільно прийняв рішення вступити до бригади «Лють», де служив у батальйоні «Луганськ-1». 27.08.2023 року він загинув у Донецькій області, захищаючи незалежність та суверинетет нашої країни.

Євгена Дорошенка в Сумах багато хто знає та поважає за принциповість, чесність, активну участь у громадських ініціативах та сумлінну роботу в Національній поліції. Він один із тих, хто не зрадив присязі і до кінця життя залишався вірним національним принципам, справжній патріот свого міста та України.

У зв'язку з цим прошу підготувати проект рішення для розгляду його під час сесії Сумської міськради про присвоєння захиснику та Герою України, сумчанину Дорошенку Євгену Вікторовичу 29.12.1982 року народження почесного звання «Почесний громадянин міста Суми».

Категорія

ІНШІ

Станом на 23 квітня петицію підписали 118 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Курочкін Михайло Михайлович

Початок збору підписів:

1 квітня 2024 р.

До кінця збору підписів залишилось: