Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 209 громад!

Звернення в Верховну Раду щодо необхідності безпартійності наступних виборів в місцеві органи влади

На сьогодняшній день до місцевих рад більшості міст України можуть балотуватись кандидати тільки за партійними списками.

Лозунги партійної боротьби на місцевих виборах не мають ніякого відношення ані до місцевих проблем, ані до іх вирішення. Така стала пратика.

Партійни програми не мають жодного відношення ані до конкретних місцевих проблем, ані до їх вирішення. Така стала пратика.

Кандидати, які йдуть за списками партій, найчастіше не мають жодної практичної мотивації до вирішення конкретних місцевих проблем. Партійність місцевих виборів не стимулює кандидатів навіть до попереднього знайомства з місцевим господарством. Така стала пратика.

Партійна символіка та слогани, сценарії перегонів створюються в Київі, в центральних офісах партій.
Має місце масова дезорієнтація щодо майбутньої роботи депутатів як виборців, так і кандидатів у депутати місцевої ради. Така стала пратика.

Ніяки місцеві інституції не проводять систематичної роз'яснювальної роботи серед населення щодо функцій органів місцевого управління.

Отже просимо звернутись до Верховної Ради України з вимогою переглянути виборче законодавства до місцевих рад у частині партійності виборів депутатів у місцеві ради.

Вибори у місцеві ради мають бути безпартійні. Партії можуть висувати своїх кандидатів усюди, можуть рекламувати свої програми та мету, але партійні кандидати мають конкурувати з усіма іншими на загальних засадах.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду електронної петиції: «Звернення в Верховну Раду щодо необхідності безпартійності наступних виборів в місцеві органи влади» повідомляємо наступне.

Депутатом Сумської міської ради Андрієм Крамченковим розроблено проект рішення Сумської міської ради «Про звернення до Верховної Ради України щодо необхідності безпартійності наступних виборів до місцевих органів влади».

Документ оприлюднено на Інформаційному порталі Сумської міської ради відповідно до чинного законодавства.

Наразі триває процедура візування проекту рішення згідно з Регламентом роботи Сумської міської ради VII скликання.

Ви, як автор петиції, будете запрошені на сесію під час розгляду проекту рішення та отримаєте можливість виступити перед депутатами для співдоповіді.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 278 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Миропольський Геннадій Михайлович

Початок збору підписів:

18 березня 2016 р.

Відповідь дана:

21 квітня 2016 р.