Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Большие автобусы

В городе катастрофически не хватает муниципальных автобусов большой вместимости, которые могли бы обслуживать районы с проблемами вывоза людей в часы пик. Мэр пообещал городу тендер на большие низкопольные автобусы, потом сказал, что автобусы будут средние, но и этот тендер отменили. Городу необходимы автобусы большой вместимости.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду електронної петиції № 6 щодо придбання комунальних автобусів великої місткості повідомляємо наступне.
Так, з метою об’єктивного розгляду питання придбання автобусів великої місткості за кошти міського бюджету комунальним підприємством СМР «Електроавтотранс», з’ясування громадської думки та прийняття виваженого рішення 10.03.16 було проведено тематичний круглий стіл за Вашою участю, як автора електронної петиції, а також представників відділу логістики та зв’язку Сумської міської ради, департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин Сумської міської ради, відповідного комунального підприємства, депутатів Сумської міської ради і громадськості.
За результатами засідання було вирішено, що остаточне обговорення питання доцільності придбання автобусів середньої та великої місткості провести після надання ХНАДУ технологічної оцінки доцільності заміни рухомого складу на автобуси великої місткості на автобусних маршрутах загального користування, що обслуговуються КП СМР «Електроавтотранс», в рамках договору на виконання науково-технічної роботи № 77-11-16 від 11 січня 2016 року (орієнтовно кінець березня – початок квітня 2016 року). Саме на основі відповідних матеріалів можна буде достеменно визначитись із необхідною кількістю та місткістю автотранспорту, необхідного для придбання КП СМР «Електроавтотранс».
Враховуючи викладене вище, керуючись рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 21.01.2016 № 26 «Про роботу з електронними петиціями у виконавчих органах Сумської міської ради» та зважаючи на те, що в електронній петиції акцентується увага саме на необхідності обслуговування пасажирів автобусами великої місткості (з низьким рівнем підлоги) в години «пік», відділом логістики та зв’язку Сумської міської ради підготовлено проект рішення Сумської міської ради «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 24 грудня 2015 року № 150-МР «Про міську цільову (комплексну) Програму розвитку міського пасажирського транспорту м. Суми на 2016-2018 роки».
Наразі проектом передбачено придбання у 2016 році за кошти міського бюджету 2 автобусів великої місткості (з низьким рівнем підлоги) на загальну суму 8000,00 тис. грн. Відповідний проект рішення Сумської міської ради оприлюднений на офіційному веб-сайті Сумської міської ради «Муніципальний інформаційний портал» 15 березня 2016 року.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 449 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шелемін Станіслав Володимирович

Початок збору підписів:

27 лютого 2016 р.

Відповідь дана:

16 березня 2016 р.