Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 222 громади!

Тролейбусний маршрут вул. Ковпака - Аеропорт

Пропонуємо організувати рух тролейбусів за маршрутом: вул. Ковпака – Аеропорт, оскільки Курський мікрорайон дуже заселений, за цим напрямком курсує єдине маршрутне таксі – № 20, яке завжди переповнене. Уже на зупинці «вул. Металургів» важко зайти в маршрутку.
Варто взяти також до уваги те, що за цим маршрутом знаходяться такі важливі об’єкти: школа № 10, Центральний ринок, Банківська академія, обласне управління Національної поліції, Будівельний коледж, завод «Горобина», Центральна міська лікарня і травмпункт, Кадетський корпус, військкомат, Дитяча стоматологічна поліклініка, СНАУ та ін. Особливо важко добиратися на роботу в години «пік». Тому пасажири щоранку здійснюють «подвиги», штурмуючи свій транспорт. Проте за бортом залишається багато людей, які змушені запізнюватися на роботу. Впевнені, що тролейбус зміг би значно розвантажити наплив пасажирів на маршрутку і допоміг би сумчанам вчасно добиратися до роботи, в навчальні та лікувальні заклади.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду електронної петиції «Тролейбусний маршрут вул. Ковпака - Аеропорт» інформуємо про наступне.
Повідомляємо, що маршрути руху тролейбусів затверджено рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 21.06.2016 № 333 «Про організацію перевезення пасажирів тролейбусами на постійних міських маршрутах у м. Суми КП СМР «Електроавтотранс» (зі змінами)». Маршрути руху тролейбусів визначено на підставі вивчення міграцій мешканців міста виходячи з технічних можливостей (наявність контактної мережі, тягових підстанцій та розворотних кілець).
Окрім того інформуємо Вас про те, що за напрямком вул. Курська – Аеропорт зазначеним рішенням передбачено тролейбусний маршрут № 16 «Аеропорт – Центроліт».
На жаль, з причини недостатньої кількості міського електротранспорту та нестачі водіїв тролейбусів, даний тролейбусний маршрут не здійснює роботу. Проте міською владою вживаються необхідні заходи для налагодження повноцінної роботи міського електротранспорту. Зокрема, у Програмі міського пасажирського транспорту м. Суми на 2016-2018 роки, затвердженій рішенням Сумської міської ради від 24 грудня 2015 року № 150-МР (зі змінами), на 2018 рік передбачено закупівлю 10 тролейбусів, що дасть змогу забезпечити роботу тролейбусного маршруту № 16.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 277 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Бабенко Юлія Іванівна

Початок збору підписів:

24 серпня 2017 р.

Відповідь дана:

7 листопада 2017 р.