Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 210 громад!

Заасфальтувати стик на виїзді з міста по вул. Роменська

Прошу зрівняти дорогу на виїзді з міста по вул. Роменська. Ця "яма" через усю дорогу просто не вкладається у голові! Як можна було покласти новий асфальт так, щоб, з'єднавши дві рівні ділянки, утворилась вирва через всю дорогу і покинути її? Усі машини, що рухаються по трасі на Київ вимушені плигати усіма колесами по цьому стику! У працівників автодору взагалі є в голові хоч трошки мізків? Усі мешканці обурені такою безвідповідальністю.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 9 липня петицію підписали 90 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шуліпа Руслан Олександрович

Дата створення:

27 жовтня 2017 р.