Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 215 громад!

Забезпечення комунальним транспортом напрямку Роменська - Ковпака

Просимо забезпечити комунальним транспортом напрямок руху Роменська-Ковпака . Маршрутне таксі № 19 (яке не відповідає нормам безпеки) - це єдиний спосіб дістатися мешканцям вул. Роменської до місць роботи, багато з яких знаходяться на вул. Курській, вул. Ковпака, вул. Металургів. Інтервал руху даного маршрутного таксі в годину пік -15-20 хвилин , протягом дня наповненість її складає більше 100 %. Технічний стан машин жахливий: щілини заклеяні скотчем, з люків тече вода, двері не працюють, всюди іржа.... Саме в таких умовах їздять люди.....Також слід зауважити на тому, що на вул. Роменській знаходяться важливі соціальні об'єкти: Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, Пенсійний фонд м. Суми, військова частина та інші, тому просимо забезпечити функціонування комунального транспорту за напрямком Роменська - Горького - Ковпака (автобус або тролейбус).

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 2 жовтня петицію підписали 107 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Грицина Світлана Володимирівна

Дата створення:

28 листопада 2017 р.