Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Зробити пандуси у місцевому парку ім. Кожедуба

ЛИСЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

За результатами розгляду Вашої електронної петиції «Зробити пандуси у місцевому парку ім. І. М. Кожедуба», розміщеної на веб-порталі «Єдина система місцевих петицій» (https://petition.e-dem.ua/sumy/Petition/View/2754), повідомляємо наступне.
В 2020 році на замовлення Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради була розроблена проектно-кошторисна документація на Реконструкцію парку ім. І.М. Кожедуба.
Відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації протягом 2020-2022 років роботи по Реконструкції парку ім. І.М. Кожедуба були виконані частково в межах фінансування на даний вид робіт.
Слід зазначити, що проектні рішення по реконструкції парку включають виконання робіт по капітальному ремонту тротуарів з урахуванням потреб людей, які відносяться до маломобільних груп населення. В місцях встановлення сходів передбачено улаштування пандусів.
У зв'язку з введенням воєнного стану в Україні та значним зменшенням дохідної частини бюджету Сумської міської територіальної громади, у 2023 році Департаменту, як головному розпоряднику бюджетних коштів, не передбачені видатки на проведення робіт капітального характеру (реконструкції) парків, в тому числі і по даному об'єкту.
Враховуючи вищевикладене, зазначаємо, що у разі передбачення видатків в бюджеті Сумської міської територіальної громади на проведення робіт по Реконструкції парку ім. І.М. Кожедуба, роботи будуть продовжені, в тому числі і по улаштуванню пандусів.