Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 246 громад!

Ремонт дороги вул. Новий Світ (кінцева зупинка)

Дорога, що знаходиться по вул. Новий Світ (кінцева зупинка) потребує капітального ремонту! Вона є однією із головних,оскільки веде до таких будинків #: 89, 93, 95. З кожним роком стан дороги погіршується. Мешканці будинків намагались здійснити ремонтні роботи власними силами та коштами, результатів яких вистачило лише на декілька місяців ! Дорога не є асфальтною, внаслідок чого попередні маніпуляції були безуспішними.
Також здійснити ремонт дороги вул.Новий Світ, буд.93!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Вашу петицію «Ремонт дороги вул. Новий Світ (кінцева зупинка)» від 04.03.2019р. інформуємо, що поточний ремонт дороги на вказаній Вами вулиці буде заплановано провести при настанні сприятливих погодних умов у 2019 році.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 20 вересня петицію підписали 56 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ВАСІЛЬЄВА ІЛОНА ОЛЕГІВНА

Дата створення:

4 березня 2019 р.