Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 213 громад!

Створення місцевої лабораторії у відділенні міської дитячої інфекційної лікарні, що знаходиться на Купчинського 14

Вважаю доцільним сворення місцевої лабораторії, так як без лабораторних досліджень не ставиться жоден діагноз. Доступне і своєчасне обстеження в лабораторії допоможе лікареві прийняти правильні рішення відносно методів лікування. Є певні інфекційні захворювання, що несуть смертельну небезпеку і щоб не втрачати часу в стінах лікарні до ранку, коли прибуде лаборант з центрального корпусу(а результати аналізу привозять після 13.00), для збереження і покращення стану здоров'я наших дітей прошу розглянути дану петицію!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Вашу петицію "Створення місцевої лабораторії у відділенні міської дитячої інфекційної лікарні, що знаходиться на Купчинського 14.»
Інформуємо, що лабораторне обстеження пацієнтів інфекційного відділення, розміщеного за адресою Купчинського 14. є доступним і своєчасним, оскільки в закладі організовано цілодобове лабораторне обстеження пацієнтів черговим лаборантом клініко-діагностичної лабораторії та закріплено чергового водія відповідно до наказу КНП «Тернопільська міська комунальна дитяча лікарня» №87 від 25.01.2018р.)
Забір крові пацієнтам інфекційного відділення черговий лаборант здійснює по першій вимозі медичного персоналу відділення. Результати дослідження лаборантом попередньо передаються по телефону і о 1300 передається на паперовому носії.
На даний час, в рамках реформування охорони здоров’я, розробляється в тестовому режимі комп’ютерна програма, яка дозволить завантажувати в мережу та передавати результати аналізів з КДЛ у відділення миттєво.
Враховуючи високу вартість лабораторного обладнання та значні затрати на утримання поста працівників лабораторії, вважаємо економічно недоцільним дублювання обладнання та створення окремої лабораторії.
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Станом на 5 серпня петицію підписали 40 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

КОКАЙЛО СТЕЛЛА ОЛЕКСАНДРІВНА

Дата створення:

14 липня 2019 р.