Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Школа на мікрорайоні вулиць Лозовецька, Збаразька, Енергетична, Галицька, Фабрична, Шота Руставелі, Бродівська, Злуки, Текстильна.

У мікрорайоні вулиць Лозовецька, Збаразька, Енергетична, Галицька, Фабрична, Шота Руставелі, Бродівська і частини проспекту Злуки й вулиці Текстильної немає жодної школи.

Школи, в яких навчаються діти мікрорайону знаходяться за кілька кілометрів. З кожним роком на вище зазначених вулицях зростає кількість багатоквартирних новобудов, у яких в основному проживають молоді сім'ї з дітьми.

Проблема відсутності школи стає все гострішою. Підвезення дітей до віддалених шкіл створює додаткове навантаження на громадський транспорт та стає однією з причин автомобільних корків.

ПРОСИМО:
Вирішити проблему відсутності школи на мікрорайоні зазначених у зверненні вулиць.
Для цього пропонуємо або побудувати нову школу, або купівлі чи оренди придатне приміщення.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На петицію «Будівництво школи в районі вулиць Лозовецька, Енергетична, Галицька, Фабрична, Шота Руставелі, Бродівська, Злуки, Текстильна», управління містобудування, архітектури та кадастру повідомляє в межах компетенції та повноважень.
Рішенням Тернопільської міської ради від 15.12.2017р. №7/21/61 «Про розробку детальних планів території міста Тернополя» затверджено територіальне районування міста Тернополя, яким визначені межі житлових районів та мікрорайонів міста.
Також інформуємо, що відповідно до концепції генерального плану міста Тернополя, з метою уточнення планувальної організації і функціонального призначення територій, міською радою почергово розробляються детальні плани територій житлових районів міста згідно затвердженого територіального районування.
У разі розробленя детального плану території житлового району, до якого входять вищезазначені вулиці міста Тернополя, питання проектування школи та іншої соціальної інфраструктури обслуговування території буде запроектовано згідно Державних будівельних норм і правил.

Міський голова С.В. Надал
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 303 особи з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

РИЖЕВСЬКА ЛЮДМИЛА ІГОРІВНА

Початок збору підписів:

30 липня 2020 р.

Відповідь дана:

3 вересня 2020 р.