Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 216 громад!

Ремонт дороги по вул. 15 Квітня, заїзд до будинку № 37 (навпроти так званого «болгарського магазину»).

Прошу провести поточний/капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуару (пішохідних доріжок).

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 31 жовтня петицію підписали 15 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Рябуха Віталій Володимирович

Початок збору підписів:

16 жовтня 2020 р.

До кінця збору підписів залишилось: