Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Заборона прокладення дороги через прибудинкову території будинку №14 по вул. Яреми в м. Тернополі

На даний час будинкки по вул. Ю.Іллєнка та Яреми, 8 в м. Тернополі, сполучає тимчасова дорога, яка веде на вул. В.Великого в м. Тернополі. На вказаній тимчасовій дорозі забудовник Рубай С.Б. розпочав будівництво нової багатоповерхівки. У зв'язку із вказаною ситуацією, вищенаведені будинки нематимуть дороги для виїзду. Тому забудовник, з порушенням генплану міста, приймає рішення прокласти дорогу для вищевказаних будиків через двір (прибудинкову територію) будинку №14 по вул. Яреми в м. Тернополі. Забудовник своїми діями призводить до того, що жителі вказаного будинку нематимуть де паркувати власний транспорт, а діти не матимуть де гуляти, адже прибудинова територі стане дорогою. Просиомо відреагувати на дані неправомірні дії.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 26 листопада петицію підписали 36 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сачук Мар'яна Володимирівна

Початок збору підписів:

20 листопада 2020 р.

До кінця збору підписів залишилось: