Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Заборонити політичну партію «Опозиційна платформа «За Життя».

Цією петицією ми, громада міста Тернопіль , просимо депутатів Тернопільської міської ради звернутись до Міністерства Юстиціі України з вимогою заборонити політичну партію «Опозиційна платформа «За Життя».

Підставою звернення вбачаємо проросійську позицію даного суб‘єкту в умовах війни з Росією.

Голова політичної партії «ОПЗЖ», Віктор Медведчук, всупереч українському законодавству і моральним принципам, під час війни неодноразово здійснював публічні поїздки до очільника країни-агресора Володимира Путіна, крім того перебуває з останнім в родинних зв’язках, а саме є кумом Президента Російської Федерації.
Риторика представництва партії нагадує риторику «Єдиної Росії» .
З огляду на наявне, - ми маємо щиру впевненість в тому, що політичний проект «ОПЗЖ» є п’ятою колоною в Україні і діє задля підриву Державності, Суверенітету, Незалежності України і інших принципів Української Конституції.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду петиції від 02 лютого 2021 р., автором якої Ви є, стосовно звернення до Міністерства юстиції України з вимогою заборонити політичну партію «Опозиційна платформа «За Життя» повідомляємо, що сесією Тернопільської міської ради прийнято рішення від 05.03.2021 р. № 8/4/05 «Про звернення депутатів Тернопільської міської ради щодо діяльності політичних сил, що загрожують територіальній цілісності і суверенітету України», яким, зокрема, підтримано та направлено до відповідних державних органів звернення стосовно вжиття негайних заходів для заборони діяльності ОПЗЖ та “Партії Шарія”, як організацій, що порушують закони та завдають шкоди суверенітету
України.

Додаток: копія рішення Тернопільської міської ради від 05.03.2021 р. № 8/4/05 з додатком https://ternopilcity.gov.ua/sesiya/rishennya-sesii/47072.html

Міський голова С.В. Надал
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 305 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сорока Дмитро Олександрович

Початок збору підписів:

2 лютого 2021 р.

Відповідь дана:

7 травня 2021 р.