Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Капітальний ремонт даху по вул.Руська 18

Доброго дня. Ми, мешканці будинку по вулиці Руській 18, вкотре звертаємося до міської ради та жеку Мрія терміново зробити капітальний ремонт даху нашого будинку, розібрати стару надбудову, з якої падають цегла та дерев'яні балки зі цвяхями людям на голови. В жовтні 2020 року було затоплення під'їзду №3, вода лилася з горища до першого поверху. Наше звернення до жеку про вирішеннія проблеми було проігноровано. Отримали декілька відписок від міськоі ради, без вказаноі дати очікуваного ремонту ( протягом останніх 7 років). В зв'язку з небезпекою для життя та здоров'я мешканців будинку та перехожих, в разі невиконання зобов'язань жеком та міською радою в найблищий час, будемо змушені звернутися до ЗМІ.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Вашу петицію від 08.02.2021 року «Капітальний ремонт даху по
вул.Руська 18», що за результатами звернень громадян, пропозицій
депутатів міської ради та управління житлово-комунального господарства на сьогоднішній день сформовано титульний список
капітального ремонту житлового фонду на 2021-2022 роки, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 17.03.2021 року № 195 «Про затвердження титульного списку з експлуатації та технічного обслуговування житлового фонду м. Тернополя (громади) на 2021-2022 роки».

Виконання робіт з капітального ремонту покрівлі будинку за адресою вул.Руська, 18 не передбачено титульним списком капітального ремонту житлового фонду на 2021-2022 роки.

Можливість виконання вказаних робіт буде розглянуто при
коригуванні титульного списку об'єктів капітального ремонту житлового фонду за умови перевиконання дохідної частини бюджету міста.

Міський голова С.В. Надал
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 13 червня петицію підписали 5 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кошак Лариса Дмитрівна

Дата створення:

8 лютого 2021 р.