Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Відновлення дорожнього знаку "Проїзд заборонено"

Зняття знаку "Проїзд заборонено" від Універмагу в сторону "Східного" створило щоденні корки у часи пік. При здійсненні повороту ліворуч до "Бурячка", слід пропускати зустрічний транспорт з Центру, тим самим стримуючи за собою значний транспортний потік з боку Східного. Тому вважаю, дію знаку "Проїзд заборонено" в сторону "Східного" відновити, що зменшить транспортний потік з Центру і сприятиме зменшенню корок та більш зручному проїзду в напрямку Центру.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши Ваше звернення від 05.05.2021 по петиції «Проїзд
заборонено» інформуємо, що з метою покращення руху автомобільного транспорту центральною частиною міста і зменшення заторів на вулицях, а також зменшення дорожньо-транспортних пригод було розроблено нову схему організації дорожнього руху на вулиці Руській, яка погоджена управлінням
патрульної поліції.

Міський голова С.В. Надал
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 23 квітня петицію підписали 1 особа з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Білоус Юрій Олексійович

Дата створення:

5 травня 2021 р.