Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Встановити пам'ятник Івану Котляревському на місці пам'ятника Пушкіну

Переконаний, що значній частині тернополян до вподоби витончений демонтаж пам'ятника О. Пушкіну. Таку необхідну і показову дію виконано без зайвого шуму під покровом ночі, за це велика подяка Тернопільській міській раді. Але тепер добрий гранітний п′єдестал у центрі спорожнів і усі задаються запитанням: чия скульптура його прикрасить?

Пропоную встановити на цьому місці пам'ятник видатному українському письменнику Івану Котляревському. Таким чином ми виконуємо логічну заміну великого російського поета на українського. До того ж, Котляревський вважається одним з основоположників сучасної літературної української мови і точно гідний такої шани.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідно до дод. 8 рішення міської ради №7/33/8 від 05.04.2019 року «Положення про порядок розгляду електронних петицій, адресованих Тернопільській міській раді та її виконавчим органам» петиція, що надійшла на адресу Тернопільської міської ради
09.04.2022 розглянута, опрацьована та взята до уваги для прийняття остаточного рішення.

Згідно інформації від 11.05.202 відділу цифрової трансформації та комунікацій зі ЗМІ, петиція «Встановити пам'ятник Івану Котляревському на місці пам'ятника Пушкіну» у термін, визначений законодавством, не набрала відповідної кількості голосів (15 з 300
необхідних).

Додатково зазначаємо, що Тернопільська міська рада пропозиції та ініціативи про вшанування видатних українських діячів та Героїв України шляхом встановлення пам’ятників, меморіальних знаків, найменувань вулиць всіляко підтримує.

Міський голова С.В.Надал
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 23 травня петицію підписали 15 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Крочак Валентин Ігорович

Дата створення:

9 квітня 2022 р.