Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!

Про переміщення на місце демонтованого пам'ятника Пушкіну пам'ятнику Магістру Йоді

Йода — гранд-майстер Ордена джедаїв, був одним із найсильніших і наймудріших джедаїв свого часу. Місце в Раді отримав через приблизно сотню років після народження. Володіючи довголіттям, він досяг титулу гранд-майстра у віці приблизно 600 років. Йода зумів вижити під час наказу 66. Після невдалої дуелі з Дартом Сідіусом пішов у добровільне вигнання на планету Дагоба, де помер природною смертю в 4 році ПБЯ. Рідна планета і раса Йоди невідомі.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідно до дод. 8 рішення міської ради №7/33/8 від 05.04.2019 року «Положення про порядок розгляду електронних петицій, адресованих Тернопільській міській раді та її виконавчим органам» петиція, що надійшла на адресу Тернопільської міської ради
09.04.2022 розглянута, опрацьована та взята до уваги для прийняття остаточного рішення.

Згідно інформації від 11.05.202 відділу цифрової трансформації та комунікацій зі ЗМІ, петиція «Про переміщення на місце демонтованого пам'ятника Пушкіну пам'ятнику Магістру Йоді» у термін, визначений законодавством, не набрала відповідної кількості голосів (61 з 300 необхідних).

Додатково зазначаємо, що Тернопільська міська рада пропозиції та ініціативи про встановлення пам’ятників, меморіальних знаків, найменувань вулиць всіляко підтримує.

Міський голова С.В. Надал
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 3 червня петицію підписали 61 особа з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Осовський Мар'ян Іванович

Дата створення:

9 квітня 2022 р.