Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Встановлення пам'ятника В'ячеславу Чорноволу на місці демонтованого пам'ятника Пушкіну

В'ячеслав Максимович Чорновіл - український політик, публіцист, літературний критик, діяч руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу, політичний в'язень СРСР. Провідник українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х — 90-х років. Герой України (2000, посмертно).
Ініціатор проголошення Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 року та Акту проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 року.
Разом із іншими видатними діячами започаткував в Україні національно-визвольний рух шістдесятників та дисидентів. Засновник та головний редактор підпільного українського часопису «Український вісник». Кілька разів ув'язнений за «антирадянську агітацію та пропаганду». Перебував у мордовських таборах суворого режиму та на засланні. Сумарно пробув у неволі 17 років.
Вважаю що у Сквері В. Чорновола повинен бути саме його пам'ятник, як символ українського опору, української стійкості, та відданості Україні.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На петицію «Встановлення пам'ятника В'ячеславу Чорноволу на місці демонтованого пам'ятника Пушкіну», яка не набрала необхідної кількості голосів повідомляємо, що пропозиції та ініціативи щодо вшанування видатних українських діячів та Героїв шляхом встановлення пам’ятників, меморіальних знаків, найменувань вулиць Тернопільська міська рада всіляко підтримує.

В подальшому Ваша пропозиція буде опрацьована та оприлюднена для громадського обговорення згідно чинного законодавства для прийняття остаточного рішення щодо увіковічення пам’яті В'ячеслава Чорновола на території міста Тернополя шляхом встановлення пам’ятника на місці демонтованого пам’ятника О.С.Пушкіну.

Міський голова С.В.Надал
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 18 травня петицію підписали 54 особи з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Косів Ярослав Миколайович

Дата створення:

16 квітня 2022 р.