Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Дизайн-код м. Тернопіль

Я створила цю петицію, щоб звернути увагу влади нашого міста на питання-проблему, яку необхідно вирішити в м. Тернопіль.
А саме розглянути підхід до візуального впорядкування та формування естетики зовнішнього вигляду міста.
У нашому місті, у різних його частинах, зокрема в істоичних районах спостерігається несмак щодо зовнішньої реклами: яскраві вивіски, спотикачки, гучні білборди, рекламні острівки на центральних вулицях, плакати, сітілайти....і т.д.
Є загальновідомий досвід різних країн та міст України, зокрема:
наприклад, в липні 2011 року виконавчим комітетом Львівської міської ради було прийнято рішення «Про затвердження порядку встановлення вивісок у місті Львів». У документі вказано основні вимоги до розміщення рекламних вивісок, пропозиції щодо їх зовнішнього вигляду, а також детально прописано всі процедури монтажу фасадних конструкцій, доповнено ілюстраціями. Також в документі прописані матеріали, з яких заохочується виготовлення вивісок. Зокрема: кераміка, метал, камінь, скло, цінні породи дерева, смальта.

Величезна увага приділяється шрифту, стилістиці, кольору і формі, які повинні гармонійно поєднуватися з елементами фасаду, на якому вони розміщуються.

Тернополяни, давайте зробимо наше місто привабливішим в аспекті зовнішньої реклами. Приберемо візуальний шум і добавимо естетики :)

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», враховуючи лист управління цифрової трансформації та комунікацій зі ЗМІ Тернопільської міської ради щодо розгляду електронної петиції «Дизайн-код м. Тернопіль», відповідно додатку 8 до рішення міської ради від 05.04.2019 року №7/33/8 «Положення про порядок розгляду електронних петицій, адресованих Тернопільській міській раді та її виконавчим органам», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
1. Підтримати петицію «Дизайн-код м. Тернопіль» врахувавши пропозицію щодо візуального впорядкування та формування естетики зовнішнього вигляду міста згідно чинного законодавства.

2. Управлінню містобудування, архітектури та кадастру до 01.11.2022 внести відповідні зміни у рішення виконавчого комітету міської ради від 01.07.2015 №541 «Про затвердження зразків зовнішніх рекламних засобів в м. Тернополі».

Міський голова С.В.Надал

****
Виконавчим комітетом затверджено загальні вимоги та обмеження щодо розміщення вивісок на території Тернопільської громади.

Міський голова С.В. Надал
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 308 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Братків Настя Русланівна

Початок збору підписів:

27 липня 2022 р.

Відповідь дана:

16 листопада 2022 р.