Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Про надання земельній ділянці статусу "Сквер", що на вулиці С.Бандери в районі зупинки "Д. Галицького", "Зеленбуду" в напрямку колишнього памятника "Літак"

Відповідно до статей 19, 186 Земельного кодексу України, Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10 квітня 2006 року N 105, з метою раціонального використання та збереження зелених насаджень, розширення площі та збільшення кількості зелених зон загального користування, просимо Вас:
1. Надати статус скверу земельній ділянці по проспекту С.Бандери (в районі зупинки "Д. Галицький" вздовж межі підприємства "Зеленбуд" до колишнього памятника "Пілотам-визволителям".
2. Доручити відповідному підрозділу Тернопільської міської ради розробити та подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки під сквер.
3. Здійснити організаційно-правові заходи щодо оформлення права постійного користування вищевказаною земельною ділянкою.
4. Вжити заходів щодо державної реєстрації права користування земельною ділянкою.
5. Здійснити організаційно-правові заходи щодо благоустрою земельної ділянки.
6. Доручити виконавчому органу Тернопільської міської ради вирішити в установленому порядку питання фінансування заходів, передбачених пунктами 2 - 5 цієї вимоги.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Повідомляємо, що петиція «Про надання земельній ділянці статусу «Сквер», що на вулиці С.Бандери в районі зупинки «Д.Галицького», «Зеленбуду» в напрямку колишнього пам’ятника «Літак» не набрала необхідну кількість голосів (9 з 300 необхідних) у визначені терміни.
Однак, Ваша пропозиція взята до відома.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислав Стемковський
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 24 вересня петицію підписали 9 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

М'ЯСКОВСЬКИЙ МИХАЙЛО ЄВСТАХОВИЧ

Дата створення:

22 серпня 2022 р.