Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Організація острівців безпеки на пішохідних переходах перед кільцем на пр. Злуки, на вул. Коновальця

На пішохідному переході на вул. Коновальця перед кільцем на пр. Злуки немає а ні світлофора, а ні острівця безпеки. Ця нерегульований пішохідний переходах через проїзну частину з 4 та більше смугами руху. Щодня ним користуються багато людей, зокрема діти, йдучи до школи. Необхідно розділити дорогу острівцем безпеки, це зробить даний перехід набагато зручнішим для пішоходів.
Тим більше, що державні будівельні норми щодо проектування вулиць і доріг в населених пунктах (ДБН В.2.3-5:2018 “Вулиці і дороги населених пунктів”), передбачають обов’язкове облаштування острівців безпеки на нерегульованих пішохідних переходах через проїзну частину з 4 та більше смугами руху. Зокрема в п 6.4.5 вказано “Не допускається влаштування нерегульованих пішохідних переходів без острівців безпеки на вулицях, які мають 2 і більше смуг руху в одному напрямку.”
Облаштування острівців безпеки дозволяє знижувати аварійність на 70%.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Повідомляємо, що петиція «Організація острівців безпеки на пішохідних переходах перед кільцем на пр. Злуки, на вул. Коновальця» не набрала необхідну кількість голосів (129 з 300 необхідних) у визначені терміни.

Одночасно інформуємо, що з метою забезпечення безпеки дорожнього руху, замовлено виготовлення відповідної проектно-кошторисної документації з облаштуванням острівців безпеки на пішохідних переходах.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Владислав Стемковський
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 1 жовтня петицію підписали 129 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Предко Ігор Романович

Дата створення:

7 лютого 2023 р.