Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Капітальний ремонт вулиці Академіка Горбачевського

Вулиця Академіка Горбачевського (Заруддя) перебуває у жахливому стані: проїзна частина повністю розбита, вкрита глибокими ямами і деформаціями, в окремих місцях утворилися провалля до рівня інженерних мереж; тротуар фактично відсутній, пішохідна зона вкрита ґрунтом і розбитим камінням.
Аварійний стан вулиці Академіка Горбачевського несе безпосередню загрозу для життя і здоров'я людей, зокрема, маленьких відвідувачів дитячого садочку № 25, що розташований на цій вулиці.
Тому, у силу критичного стану вулиці Академіка Горбачевського, що може призвести до серйозних аварій, травм і надзвичайних ситуацій, просимо виконавчий комітет міської ради
включити вулицю Академіка Горбачевського до титульного списку капітального ремонту та реконструкції об’єктів шляхово-мостового господарства Тернопільської громади на 2023 рік, організувати та забезпечити невідкладний капітальний ремонт вулиці Академіка Горбачевського (проїзної частини та тротуару з влаштуванням громадського простору перед дитячим садочком № 25 з вуличними меблями і декоративними деревами).

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Повідомляємо, що петиція «Капітальний ремонт вулиці Академіка
Горбачевського» не набрала необхідну кількість голосів (110 з 300 необхідних) у визначені терміни.

Одночасно інформуємо, що на даний час триває виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт вулиці Івана Горбачевського в м. Тернопіль.

Заступник міського голови
з питань виконавчих органів ради - Владислав Стемковський
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 13 червня петицію підписали 110 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

КАЧАНОВСЬКИЙ РОМАН ЄВГЕНОВИЧ

Дата створення:

13 квітня 2023 р.