Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Тротуари на вул. Тарнавського

На вул. Тарнавського відсутні нормальні тротуари. Під час реконструкції дорожнього покриття замінили лише частину. Прохання завершити будівництво тротуарів повністю.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 21 липня петицію підписали 19 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

БЕЛІНСЬКА ЛЮДМИЛА ЯРОСЛАВІВНА

Дата створення:

19 квітня 2024 р.