Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Ремонт прибудинкової території пр-т С.Бандери 82

Прошу відремонтувати асфальтоване покриття,що на проспекті С. Бандери 82 та прилеглі до нього об'єкти , так як впродовж більше 40 років не проводились ніякі роботи для підтримки прибудинкової території у належному стані, то ситуація яка склалась станом на сьогодні є дуже плачевною.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 20 липня петицію підписали 8 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Лесишин Наталія Степанівна

Дата створення:

26 травня 2024 р.