Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Ремонт асфальтового покриття прибудинкової території 15 квітня 9


Мешканці житлового будинку 15 квітня 9 просять провести ремонт асфальтового покриття прибудинкової території із сторони зупинки 15 квітня. Стан дороги жахливий, з глибокими вибоїнами, після випадання дощів утворюються великі калюжі , що створюють незручності не лише мешканцям будинку, але і перехожим.
Будинку більше 40 років , а ремонт прибудинкової території зі сторони зупинки жодного разу не проводився.
Просимо вжити відповідних заходів для вирішення даної проблеми.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 20 липня петицію підписали 114 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Липка Оксана Зіновіївна

Початок збору підписів:

4 липня 2024 р.

До кінця збору підписів залишилось: