Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Обладнати кнопками всі пішохідні переходи зі світлофорами

На жаль, в Тернополі більшість світлофорів на пішохідних переходах не обладнані кнопками та працюють по таймеру. На приклад, на пр. Злуки, пр. Бандери, вул. Руській.

Нерідко можна спостерігати, як автомобілям доводиться зупинятись на червоне світло, хоч пішоходів і немає. Це зайвий раз ускладнює рух, забирає час в водіїв та пасажирів (в тому числі громадського транспорту) та збільшує загазованість.

Тому пропоную світлофори на всіх регульованих пішохідних переходах обладнати кнопками та змінити режим їхньої роботи.

Зробимо наше місто зручнішим та екологічнішим.
(Фото відповідної кнопки з сусіднього Львова)

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 28 листопада петицію підписали 92 особи з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шафранович Едуард Михайлович

Дата створення:

29 березня 2016 р.