Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 204 громади!

Знищені тротуари в парку Національного відродження

Тернополяни! Пропоную належним чином облаштувати вхід у парк Національного відродження з боку пр. Злуки в районі зупинки громадського транспорту "Духовний Центр" і нижче до "Чалдаєва", (та що там, увесь парк потрібно облаштовувати). До всіх новобудов, якими позаліплювали всі вільні клаптики міста, проводять воду, каналізацію, газ... після себе залишаючи позриваний асвальт та попродавлювані важкою технікою тротуари та газони, знищені бордюри, ями, калабані, і купи глини. Про свальтування тут же всі забувають, добре, що хоч загортають... А як же діти, пішоходи, велосепедисти, мами з колясками? Вам ще не обридло обходити калабані посеред тротуарів, при цьому послизатися на болоті і шпортатися за коріння? Чекаю на підтримку.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 30 травня петицію підписали 82 особи з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ваврик Володимир Іванович

Дата створення:

9 листопада 2017 р.