Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 211 громад!

Відновлення роботи декоративної підсвітки вулиці Валова і центьральних фонтанів

Кілька років тому було встановлено підсвітку вулиці Валова і реконструйовано центральні фонтани з застосуванням світлодіодної ілюмінації. Проте пройшов час і все це вийшло з ладу. Подібна ситуація може трапитись і з нещодавно встановленим освітленням "кисневих фонтанів" ставу. Тому прохання відновити освітлення вулиці Валова (в бруківці) і на наступний сезон центральних фонтанів - несправні світильники. Також якимось чином гарантувати підтримку працездатності встановлених "прикрас" міста в справному стані на постійній основі.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 16 липня петицію підписали 57 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Анісіфоров Юрій Миколайович

Дата створення:

12 листопада 2017 р.