Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Петиція про встановлення громадських вбиралень

Забезпечення гідних та комфортних умов життя - одне з найважливіших завдань сучасного міста.
Доступ до туалетів - один з індикаторів рівня комфорту в місті, його пристосованості до потреб містян та гостей .
Вже тривалий час наше рідне місто Торецьк живе без елементарного рівня комфорту , бо місцеві мешканці та гості міста, в тому числі і представники маломобільних груп, не мають можливості реалізувати базові людські потреби .
Доступні громадські вбиральні - це питання цивілізаційного вибору, а їх комфорт і зручність свідчать про повагу до людської гідності. Адже альтернатива громадському туалету - підворіття або темний куток. І саме з цього починається або закінчується культура .
Тому звертаємось до керівника ВЦА м.Торецька :
1. Просимо найближчим часом встановити в кожному районі міста громадський туалет .
2. Роботи виконати згідно Державних будівельних норм України, Громадські вбиральні. ДБН Б.2.2-5:2011. Благоустрій територій :
- Об'єкти мають враховувати потреби всіх громадян ( з особливостями рухового апарату, зору та ін. Доступ до об'єктів може бути реалізований на підставі сплати за користування, яка не може перевищувати половину вартості одиниці «соціального хліба». В громадських вбиральнях має бути влаштований стіл для сповивання та забезпечена доступ до питної води призначеної для споживання людиною відповідно до вимог санітарного законодавства. А також має бути доступ до засобів гігієни .
3. Місця розташування громадських вбиралень треба позначати відповідними покажчиками задля розуміння містян та гостей де саме знаходиться громадська вбиральня .

16.07.2020 р.
Громадська організація «Твоє нове місто» м.Торецьк

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 20 липня петицію підписали 144 особи з 175 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ГО "Твоє нове місто"

Дата створення:

16 липня 2020 р.