Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 209 громад!

Виділення спеціальних місць і майданчиків для вигулу собак

Всі власники собак, не перший рік просять місцеву владу звернути увагу на проблему вигулу собак.
Так як в місті вводяться нові правила реєстрації собак, їх облік, в свою чергу власники собак просять виділити спеціальні місця для вигулу наших чотириногих вихованців.
Ми всі прагнемо до цивілізованих відносини між мешканцями міста і собачниками.
Ми з повагою ставимося до побажань всіх городян, то владі пора припинити закривати очі на наші проблеми. У свою чергу ми обіцяємо підтримувати чистоту і порядок на виділених територіях.
З повагою власники собак.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши електрону петицію від 29.05.2019 року щодо виділення спеціальних майданчиків для вигулу собак повідомляємо наступне.
Проаналізувавши нормативно-правову базу облаштування територій для вигулу собак в місті встановлено, що жоден нормативно-правовий акт не реламентує правила, норми та стандарти облаштування таких майданчиків.
Однак, в серпні 2019 року в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України подано на розгляд Державні будівельні норми які регламентують норми будівництва та подальшого обслуговування таких майданчиків.
Виконавчий комітет Трускавецької міської ради після прийняття нових Державних будівельних норм розгляне можливість облаштування майданчиків для вигулу собак на .території м.Трускавець

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 102 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Варець Сніжана Анатоліївна

Початок збору підписів:

29 травня 2019 р.

Відповідь дана:

30 серпня 2019 р.