Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Позбавлення мандатів депутатів, обраних за списками «Опозиційної платформи – За життя»

Звертаємося до Українського міського голови Туренка Олександра Валентиновича та депутатів Української міської ради Обухівського району Київської області 8-го скликання щодо позбавлення мандатів всіх депутатів, обраних за списками «Опозиційної платформи – За життя» в Українській міській раді 8-го скликання.
Зазначені депутати послідовні та відверті адепти ідеології «русского миру» та відкрито підтримують діяльність української православної церкви (в єдності з московським патріархатом), і засвідчують це своїми голосуваннями та висловлюваннями під час пленарних засідань ради та засідань депутатських комісій.
Так, навіть на початку збройної агресії рф, коли громаді загрожувала окупація, депутати, обрані за списками «Опозиційної платформи – За життя» в Українській міській раді, публічно в сесійній залі захищали московську церкву, яка благословила загарбницьку війну в Україні і жодного разу не засудила вбивство мирних громадян України.
Зазначені депутати в Українській міській раді є членами постійних комісій з питань бюджету та земельних питань, екології та будівництва, тобто, мають доступ до всієї інформації та безпосередньо впливають на прийняття інколи доленосних рішень для нашої громади, наприклад, впорядкування користування земельною ділянкою під будівлею церкви в Трипіллі, релігійна громада якої законним шляхом перейшла до Православної Церкви України.
Спостерігаємо і інші голосування цих депутатів, які не на користь громади та всупереч волі громадян України – стосовно подальших дій відносно «московської церкви», бездумного встановлення тимчасових споруд в Українці, роздачі більше 200 га сільськогосподарської землі у приватні руки, спротив аудиту комунальних підприємств – власності громади, інше.
Майже два роки точиться велика війна, Україна стікає кров’ю, цвіт нації гине, калічиться, країна повниться сиротами та вдовами, а депутати від цієї партії не були присутні на похованнях загиблих воїнів України, чим демонстративно висловлюють зневагу до захисників і всієї громади.
І в цей час особи, які отримали від українського народу, жителів громади, мандати представляти в Українській міській раді їх інтереси, міцно та відверто протистоять волі українців.
Тому, ми, жителі Української територіальної громади, вимагаємо терміново позбавити мандатів депутатів – Шмагору Олександра Анатолійовича та Гідіон Ірину Юріївну, обраних за списками «Опозиційної платформи – За життя» в Українській міській раді.
Це питання української державності та нашої безпеки.
Посилання на протоколи поіменного голосування https://drive.google.com/file/d/1hSkBnpWIaZ1rs3sD8sKMUP2ghBBQLs2a/view
https://drive.google.com/file/d/1rGZUmkdyTJULig6lq7tFg9KttE38AR66/view
Відеозаписи сесій на офіційному ютуб-каналі громади.

Категорія

ІНШІ

Станом на 18 липня петицію підписали 102 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Олкова-Михницька Агнеса Вячеславівна

Початок збору підписів:

13 листопада 2023 р.

До кінця збору підписів залишилось: