Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Дозволити організацію літнього відпочинку, культурно масових заходів та підприємницьку діяльність на міській набережній, згідно чиного законодавства України

Міська набережна Українки – улюблене місце відпочинку жителів та гостей міста. Щороку тут проходять літні променади, дитячі дискотеки, концерти, організовані перегляди футбольних матчів, працюють атракціони, батути тощо.
Проте донедавна міська набережна, як місце загального користування, мала зовсім інший вигляд. Порожні пляшки та пакети від соків, залишки їжі, фекалії – це було головною окрасою набережної. У спекотну погоду стійкий запах від людських випорожнень супроводжував по всій довжині прогулянкової зони. Місцеві жителі та гості Українки відпочиваючи приносили та розпивали спиртні напої, зокрема горілку, вино, коньяки і т.д., уздовж усієї набережної – на пірсі, лавках та парапеті. Саме після таких прогулянок і залишалося багато рештків та сміття. Окрім цього, справляти свої фізичні потреби на той час можна було лише просто неба в кущах, а подекуди навіть на відкритих галявинах. На жаль, такий стан справ мав негативний вплив на виховання підростаючого покоління та приносив шкоду естетичному вигляду набережної в цілому. До речі, діти, під час, так званого, відпочинку своїх батьків, гралися саме на бетонному покритті набережної, що часто призводило до травм (збитих колін, ліктів і т.д.).
Щоб запобігти такому неподобству місцева влада, у співпраці з підприємцями міста, забезпечує організоване дозвілля жителів та гостей Українки, шляхом облаштування тимчасових літніх кафе та дитячих атракціонів. Завдяки підприємцям, які здійснюють підприємницьку діяльність у вищезгаданих закладах громадського харчування, відбувається прибирання території набережної, вивіз сміття, організація та утримання місць для фізіологічних потреб людей, охорона громадського прядку, а також проводяться культурно-розважальні та спортивні заходи,. У своїй діяльності підприємці керуються виключно нормами діючого законодавства, мають відповідні дозволи та ліцензії, зокрема на роздрібну торгівлю пивом.
З кожним роком Українка набуває більшої популярності як місто курорт. Відпочивати на берег Дніпра та Стугни приїздять гості з різних куточків Київської області і не тільки. Маючи такий потенціал, підприємці удосконалюють зовнішній вигляд своїх робочих місць з кожним роком, розробляють нові меню, придумують цікаві культурно-розважальні програми. Досконалості не має меж. Кожен підприємець розуміє, щоб привабити та втримати відвідувача, треба бути кращим за інших. Саме тому, варто сприяти розвитку літніх кафе на міській набережній, а не ставити палки в колеса.
З огляду на вище перелічене вимагаємо припинити відкрите цькування підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність у літній період на міській набережній і надати можливість якісно та безперебійно працювати на користь громади Українки.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 25 лютого петицію підписали 115 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Череватый Роман Олександрович

Початок збору підписів:

24 березня 2017 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

4 лютого 2018 р.