Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

ЩОДО НАДАННЯ СТИПЕНДІЇ ПРОВІДНИМ СПОРТСМЕНАМ МІСТА

Зважаючи на провідну роль фізичної культури і спорту як важливого фактору здорового способу життя, профілактики захворювань, формування гуманістичних цінностей, створення умов для всебічного гармонійного розвитку людини, сприяння досягненню фізичної та духовної досконалості людини, виявлення резервних можливостей організму, формування патріотичних почуттів у громадян та позитивного іміджу держави у світовому співтоваристві Урядом України було затверджено постанову Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року №115 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на період до 2020 року».
В свою чергу, ми - батьки ще молодих спортсменів, що вже досить багато часу приділяють заняттям спорту, зокрема займаються у секції вільної боротьби під керівництвом майстра спорту СРСР, заслуженого тренера України з вільної боротьби Анатолія Анатолійовича Гуральського, а також батьки інших спортсменів, що займаються інших секціях Олімпійських видів спорту, звертаємось до органів місцевої влади з проханням надання фінансової підтримки (стипендії) провідним спортсменам міста.
Талановиті спортсмени нашого міста у різних олімпійських видах спорту гідно представляють нашу країну на чемпіонатах України, змаганнях Європейського та Світового рівнів, завойовуючи призові місця та отримують звання чемпіонів України, Європи та Світу відповідно. Попереду нас чекають не менш важливі виступи на Олімпіаді 2020 року. Всі ми чудово розуміємо, яких фінансових витрат вартий процес підготовки до завоювання чемпіонських титулів, починаючи від спортивного збалансованого харчування, яке має бути насиченим вітамінами, протеїнами та ін. необхідними для збагачення організму спортсмена елементами, формою та взуттям для тренувань, окремими комплектами для виступів на змаганнях, не говорячи уже про те, що спорт – це обрана ними професія, основне джерело доходу для гідного існування.
Ми всі пишаємось тим, що ці спортсмени належать до нашої Громади, мі хочемо бути поряд із ними, щоб розділити радість перемоги та отримання чергового титулу Чемпіона. Однак, на шляху становлення цілеспрямованого, талановитого, вмотивованого спортсмена – майбутнього переможця не у всіх батьків є можливість створення належних умов для вдосконалення спортивної майстерності. Тому надання стипендії органами місцевого самоврядування - це лише маленький внесок у розвиток та підтримку спортивної культури нашого міста та нашої країни.
Звісно, коли видатні спортсмени нашого міста у черговий раз отримують європейські та світові відзнаки, керівництво міста, міські ЗМІ та інтернет - джерела активно обговорюють їх внесок у популяризацію здорового способу життя, пропаганду спорту як основи розвитку молоді та пишаються такими видатними здобутками спортсменів, але й досі, не зважаючи на розроблену державну програму, суттєвої стабільної фінансової підтримки від влади, нажаль, не надходило.
Зважаючи на усе вищевикладене, вважаємо, що спортсмени нашого міста, які мають перемоги на чемпіонатах України, Європи та Світу, заслуговують на отримання стипендій від органів місцевої влади. Інформація щодо талановитих спортсменів, які мають досягнення на рівні чемпіонатів України, Європи та Світу, буде надана тренерами спортивних організацій, систематизована спортивним комітетом для справедливого розподілу фінансової підтримки між спортсменами.
Урядом України запропонований та розрахований у зазначеному документі (постанова Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року №115 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на період до 2020 року») порядок та суми призначених стипендій. Викладена Урядом пропозиція полягає у поєднанні зусиль органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства для проведення реформи у сфері фізичної культури і спорту з метою приведення її у відповідність з європейськими вимогами і стандартами шляхом визначення принципів пріоритетності видів спорту, що сприятиме створенню умов для заняття фізичною культурою і спортом.
Таким чином, підсумовуючи викладене вище, пропонуємо органам місцевої влади з метою розвитку та вдосконалення в місті Українка фізичної культури та спорту, створення сприятливих умов для залучення широких верств населення до систематичних занять фізичною культурою та масовим спортом, популяризації здорового способу життя та сприяння розвитку фізкультурно-спортивної реабілітації, максимальної реалізації здібностей обдарованої молоді у дитячо-юнацькому, резервному спорті, спорті вищих досягнень, відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт», постанови Кабінету Міністрів України від 01 березня 2017 року №115 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на період до 2020 року», керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, розглянути вищевикладену пропозицію та надати фінансову підтримку (стипендії) провідним спортсменам міста Українка.


Батьківський актив спортсменів м.Українки

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Станом на 26 лютого петицію підписали 103 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Лисянская Елена Александровна

Початок збору підписів:

25 квітня 2019 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

3 червня 2019 р.