Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

ПРОТИ ЗАБУДОВИ НАБЕРЕЖНОЇ Р.ДНІПРО

В 2018 році відбулись громадські слухання щодо детального плану території міської набережної в м.Українка Обухівського району Київської області. В результаті цього заходу рішенням виконкому Української міської ради було створено погоджувальну комісію. Під час роботи комісії було надано біля 30 зауважень щодо вищезазначеної містобудівної документації, які оформлені у вигляді протоколів.
З урахуванням того,що на найближчу сесію виноситься питання затвердження детального плану території міської набережної і стає незрозумілим, як виглядає остаточний варіант даної містобудівної документації прошу:

1. Відкласти розгляд на найближчій сесії Української міської ради проекту рішення щодо затвердження детального плану території міської набережної в м.Українка Обухівського району Київської області Обухівського району Київської області
2. Розмістити для ознайомлення громадськості на офіційному сайті Української територіальної громади, а також в приміщенні Палацу культури "Енергетик" матеріали відкорегованого детального плану території міської набережної в м.Українка Обухівського району Київської області Обухівського району Київської області.
3. Забезпечити можливість громадськості протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення вказаної містобудівної документації надати свої зауваження та пропозиції.
4. Надати письмову відповідь представникам громадськості, які надали свої зауваження та пропозиції щодо вищезазначеної містобудівної документації.
5. Враховуючи зауваження та пропозиції громадськості щодо відкорегованого детального плану території міської набережної в м.Українка Обухівського району Київської області Обухівського району Київської області, а також рішення архітектурно-містобудівної ради винести даний проект рішення на затвердження сесією Української міської ради

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 24 червня петицію підписали 126 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ларченко Владислав Аркадійович

Початок збору підписів:

9 квітня 2021 р.

До кінця збору підписів залишилось: