Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 213 громад!

Відсутність ліхтарів по вулиці Михайлівська, мікрорайон БабКП

На ділянці вулиці, яка зображена на фото червоною лінією, зовсім відсутнє освітлення. Вже кілька років поспіль обіцяють встановити ліхтарі, але нічого не відбувається. Коли надворі темніє вулицею не можливо іти, так як зовсім нічого не видно. Також відсутність світла створює небезпечну ситуацію (часті напади на людей).
На цих вулицях вже є встановлені стовпи, але на них немає ліхтарів.
Просимо звернути увагу та виправити ситуацію чим пошвидше.
Надіємося цього разу влада нас почує.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Максим Ігорович, у прикріпленому файлі Ви знайдете відповідь на підняте Вами питання.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 14 серпня петицію підписали 71 особа з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Косенко Максим Ігорович

Дата створення:

15 липня 2019 р.