Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Ужгородці - за оновлення набережної Незалежності

Липова алея – найдовша у Європі, одна з родзинок Ужгорода і повинна мати достойний вигляд. Саме тому підтримуємо капітальний ремонт набережної Незалежності, вважаємо, що оновлення тротуару, новий асфальт, велодоріжка на проїжджій частині набережної, нові лавиці, світильники зроблять улюблене місце ужгородців та туристів ще кращим.
Під час проведення капремонту не буде зрізано жодної липи, це видно з проекту та опису робіт, які є в загальному доступі в інтернеті.
Кошти на капітальний ремонт набережної виділили з державного бюджету, неприпустимо втратити можливість зробити якісні зміни в обласному центрі Закарпаття.
Ми, ужгородці, - ЗА розвиток міста.
Давайте зробимо так, щоб почули і нас!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


Станом на 10 вересня 2018 року електронна петиція «Ужгородці - за оновлення набережної Незалежності» зібрала 334 голосів з необхідних 250 голосі та прийнята до розгляду


24.09.2018
Розглянувши Вашу електронну петицію «Ужгородці – за оновлення набережної Незалежності» щодо підтримки робіт із проведення Капітального ремонту набережної Незалежності повідомляємо.
Електронні петиції, адресовані Ужгородській міській раді розглядаються відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та «Порядку розгляду електронних петицій, адресованих Ужгородській міській раді» затвердженого рішенням сесії Ужгородської міської ради від 14.04.2016 року №163.
Відповідно до ст. 23-1 Закону України «Про звернення громадян» в електронній петиції має бути викладено суть звернення (пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) чи скарги), однак в електронній петиції наявна тільки підтримка ужгородців із приводу проведення робіт в межах наб. Незалежності.
Таким чином, департаментом міського господарства запропоновано в порядку денному сесії міської ради в частині розгляду питань «Різне» проінформувати депутатів Ужгородської міської ради про наявну петицію «Ужгородці – за оновлення набережної Незалежності» та подякувати мешканцям міста за виявлену підтримку.

В.о.міського голови,
заступник міського голови І. ФАРТУШОК

Володимир Бабидорич 614190
Олександра Турянчик 615158

Розглянувши електронну петицію «Ужгородці – за оновлення набережної Незалежності» виконавчий комітет Ужгородської міської ради додатково повідомляє.
Під час 2-о пленарного засідання ХХVІІІ сесії Ужгородської міської ради VІІ скликання від 30.10.2018 року, головуючим було проінформовано депутатський корпус та усіх присутніх про наявність петиції «Ужгородці – за оновлення набережної Незалежності».
Аудіофайли даного засідання оприлюднено на офіційному сайті міської ради – номер аудіофайлу 181030131009 (https://rada-uzhgorod.gov.ua/rada_docs/audiofajly-rishen-pozachergovoyi-hhviii-sesiyi-uzhgorodskoyi-miskoyi-rady-vii-sklykannya-vid-30-10-2018-roku).

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 352 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Петрішка Ніколь Русланівна

Початок збору підписів:

4 вересня 2018 р.

Відповідь дана:

23 листопада 2018 р.