Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Платне паркування в центрі Ужгорода - повторний конкурс, доступна ціна, гроші в бюджет міста, перегляд договорів із ФОПами.

Ми, громада Ужгорода, просимо міську раду переглянути договори міськради із ФОПами щодо ціноутворення і можливості створення комунального підприємства, яке б опікувалось парковками в місті.

Вважаємо неприпустими відсутність громадських слухань із питання платного паркування в центрі міста, а також оголошення про тендер в непопулярних засобах масової інформації. Вбачаємо в цьому - корупційну складову.

Також не розуміємо, чому міська рада вважає економічно обгрунтованою ціну в 15 гривень за годину паркування у зв'язку із тим, що у серці нашої столиці Києві на вулиці Хрещатик паркування коштує дорожче, а вулиця там із трафіком більшим в рази.

Вимагаємо повного скасування діючих договорів і публічного перегляду прийнятих рішень та тендерної прозорої процедури.

Із повагою, мешканці Ужгорода, що підписались під цією петицією!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний пане Віталію!

У відповідь на Вашу електронну петицію, оприлюднену на сайті Ужгородської міської ради 03.04.2020 року повідомляємо, що враховуючи зміст петиції стосовно організації платного паркування у місті Ужгород, керуючись положеннями статті 231 Закону України «Про звернення громадян», підпункту 4 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 6, 7 Закону України «Про дорожній рух», рішенням XX сесії міської ради VII скликання 22 лютого 2018 року № 1015 «Про електронні петиції в місті Ужгород», розгляд даної петиції належить до повноваження виконкому міської ради.
Таким чином, в силу наведених вище нормативно-правових актів, на черговому засіданні виконкому буде розглянуто питання, порушені у тексті петиції.
Відтак, про результати розгляду Вас буде повідомлено додатково.


З повагою

Заступник міського голови Ігор ФАРТУШОК


Володимир Бабидорич 614190
Тетяна Полтавцева 614190
Ярина Свереняк 615122
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 487 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Глагола Віталій Ярославович

Початок збору підписів:

3 квітня 2020 р.

Відповідь дана:

17 квітня 2020 р.