Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!

Цілодобове водопостачання в окремих районах Ужгорода

Дана петиція створена для вирішення проблеми цілодобового водопостачання.
Може звучати дивно, але у великиій частині Ужгорода досі відсутнє цілодобове постачання. І це в 2020 році. До прикладу, на вулицях Володимирській і Капушанській водопостачання досі за графіком, а вода одна із основних потреб людини. Ми за неї платимо, але змушені підлаштовуватись під графік. Не встиг помитись до опівночі - лягай спати брудним. Тому наша вимога - організація цілодобового водопостачання. Звісно, якщо влада мітста хоче переобратись на цих вулицях. А міських депутатів від наших вулиць - закликаємо активно лобіювати нашу вимогу у владних кабінетах. Ви ж хочете переобратись, панове?

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На електронну петицію щодо цілодобового водопостачання в окремих районах Ужгорода повідомляємо, що водопостачання в місті здійснюється цілодобово, однак, з 00.00 год. до 05.00 год. з водозабору “Минай”, що забезпечує водопостачанням лівобережну частину міста подача води здійснюється з пониженим тиском для забезпечення системи пожежогасіння.
В більшості районів міста подача води в нічний час для багатоквартирної забудови забезпечується локальними підвищувальними насосними станціями.
На території міста є ряд мікрорайонів не забезпечених вищевказаними насосними станціями. Для будівництва даних станцій необхідне залучення значної суми коштів, виділення окремої земельної ділянки та охоронної зони біля неї, будівництво резервуарів чистої води.
Крім того, зазначаємо, що в більшості будинків по вул. Капушанській вода подається цілодобово з постійним тиском.
Враховуючи дані обставини можливим виходом з ситуації є облаштування в окремо взятих будинках насосного обладнання за кошти мешканців будинку.
Додатково інформуємо, що при будівництві нових будинків в технічних умовах на підключення до системи водопостачання вказано гарантований тиск у місці підключення і зазначається необхідність встановлення насосного обладнання для забезпечення стабільного водопостачання.

Заступник міського голови Ігор ФАРТУШОК
Додаток до рішення

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Петицію підписали 255 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Половко Юрій Іванович

Початок збору підписів:

4 травня 2020 р.

Відповідь дана:

25 серпня 2022 р.